O Personal Expert

Jesteśmy polską Agencją Rekrutacyjną z siedzibą w Gdańsku i od 15 lat skutecznie znajdujemy pracę dla naszych kandydatów wśród wypróbowanych i zaufanych pracodawców.

Naszymi klientami są m.in. firmy norweskie, francuskie , brytyjskie  funkcjonujące od wielu lat w swojej branży o mocno ugruntowanej pozycji na rynku z wysokimi wymaganiami co do pracowników. Zapewnia to naszym kandydatom stabilne warunki zatrudnienia, bardzo dobre stawki i długoterminowe kontrakty. U nas macie Państwo wybór spośród wielu aktualnych i sprawdzonych miejsc pracy.

Znajdziesz u nas

pracę stałą lub kontraktową - zależnie od potrzeb,
umowa podpisywana przed wyjazdem,
stabilne zatrudnienie,
europejskie warunki,
zaufanych i wypróbowanych pracodawców.

Dlaczego my?

 współpracujemy jedynie z wypróbowanymi firmami o stabilnej kondycji – zawsze  wypłacalni,
 przeszkoleni profesjonalni konsultanci poprowadzą Cię od pierwszego kontaktu aż do wyjazdu,
Znajdziesz stabilne i pewne zatrudnienie na długi czas, bez względu na to czy pracujesz stale  czy kontraktowo,
Koordynatorzy zaopiekują się Tobą na miejscu, odbiorą z lotniska, pokażą kwatery, zabiorą do biura i pomogą w wypełnieniu formalności urzędowych.

Co robimy?

Jesteśmy w ciągłym działaniu, sprawdzamy i przesyłamy Wam informacje, rozmawiamy z kandydatami, umawiamy przesłuchania tzw. interview, przygotowujemy umowy i organizujemy Wam stabilne i legalne miejsca zatrudnienia.
Ale nie słuchaj - tylko sprawdź nas!

Personal Expert - to nowe możliwości

Dzięki długoletniemu doświadczeniu i pracy z zaufanymi partnerami wypracowaliśmy wysoką jakość naszych usług. Zapewniamy  sprawdzone miejsca pracy, dobre zarobki oraz troszczymy się o dobre warunki socjalne dla naszych kandydatów.

Personal Expert - to nowa jakość

Dzisiejszy rynek pracy nie jest łatwy. Wiemy, jak ważne są umiejętności i kompetencje niezbędne do wykonywania obowiązków na powierzonym stanowisku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kandydatów chcących podjąć pracę lub już pracującym proponujemy ciekawą ofertę szkoleń.

Personal Expert - to nowe perspektywy

Czasami wystarczy mały krok naprzód by zmiany zaistniały. Tym krokiem może być właśnie sesja coachingowa. Może być ona inspiracją by wprowadzić odkryte przez Ciebie zmiany w życie, odzyskać wiarę w siebie i sięgać po rzeczy, które były do tej pory w sferze marzeń.