Rekrutacja cudzoziemców

Oferujemy pomoc w legalizacji pobytu obcokrajowców
na podstawie pracy w Twojej firmie.

LEGALIZACJA POBYTU CUDZOZIEMCÓW

Zatrudniasz cudzoziemców, ale formalności związane z umożliwieniem im pracy w Polsce spędzają Ci sen z powiek? Zamiast prowadzić firmę biegasz od urzędu do urzędu, żeby zdobyć niezbędne dokumenty? 

Wiemy dlaczego. Procedura zatrudniania obcokrajowców potrafi być naprawdę skomplikowana i ciągnąca się w nieskończoność, a w gąszczu zawiłych procedur, przepisów prawnych i wymaganych załączników zgubił się już niejeden przedsiębiorca. 

Nie musisz powtarzać tych samych błędów, pozwól naszym wykwalifikowanym i doświadczonym konsultantom zrobić to za Ciebie. Dlaczego? Nie tyko wytłumaczymy co robić konkretnie w Twojej sytuacji, ale co najważniejsze większość rzeczy zrobimy całkowicie za Ciebie.

Nie trać więcej czasu nauczenie się kolejnych przepisów, które zmieniają się jak w kalejdoskopie. Po co? Skoro my już to wiemy.

Oferujemy pomoc w legalizacji pobytu obcokrajowców na podstawie pracy w Twojej firmie,w tym:

uzyskanie opinii starosty,
uzyskanie zezwolenia na pobyt i pracę – tzw. Karta Pobytu,
rejestracja oświadczenia o zamiarze powierzenia wykonywania pracy,
uzyskanie numeru NIP,
 legalizacja pobytu członka rodziny cudzoziemca zatrudnionego przez Twoją firmę.


Nieważne, którą opcję wybierzesz, zawsze płacisz raz i wliczone w to są już kosztytłumaczeń.

Co zyskujesz przez współpracę z Nami?

Zaczynamy od podstaw – poznajemy Twoje potrzeby, analizujemy sytuację wizową Cudzoziemca i dobieramy najlepsze rozwiązanie 
Kompletujemy stosy potrzebnych dokumentów i dostarczamy do właściwych urzędów, Ty natomiast w tym czasie spokojnie zajmujesz się swoim biznesem
Monitorujemy zmiany i trzymamy rękę na pulsie – jeżeli przepisy się zmieniają wiemy o tym pierwsi, a Ty nie musisz nawet pamiętać, kiedy upływają terminy ważności obecnych zezwoleń, bo w odpowiednim momencie Ci o tym przypomnimy.