Aktualne oferty pracy

Jesteśmy profesjonalną agencją rekrutacyjną i od ponad 15 skutecznie wspieramy firmy z Polski oraz Europy Zachodniej w zakresie pozyskiwania odpowiednich pracowników.

Praca w Polsce

Szukasz zatrudnienia? Chciałbyś zacząć od zaraz? Jeśli tak, tutaj znajdziesz aktualnie dostępne w naszej agencji rekrutacyjnej oferty pracy. Prowadzimy pośrednictwo na terenie całej Polski: poszukujemy kandydatów zarówno do Warszawy, Łodzi i Krakowa, jak również Poznania czy Wrocławia.

Jeśli nie możesz znaleźć interesującej Cię oferty pracy, zapisz się do naszego newslettera – dzięki niemu jako pierwszy dowiesz się o najnowszych propozycjach i na pewno nie przegapisz szansy na dobrze płatną posadę.

Praca za granicą

Współpracujemy z firmami zagranicznymi, na przykład z Niemiec, Norwegii, Wielkiej Brytanii czy Francji. Możemy więc zaproponować Ci także oferty pracy poza Polską.

Dbamy o to, by kandydaci naszej agencji rekrutacyjnej cieszyli się nie tylko wysokimi stawkami, ale także dobrymi warunkami zakwaterowania oraz kontraktami o dogodnym czasie trwania. Wszystkim osobom pracującym poza granicami naszego kraju zapewniamy wsparcie polskojęzycznych opiekunów, którzy odpowiedzą na każde pytanie i wyjaśnią każdą wątpliwość. Jesteśmy dla Ciebie!