Strefa pracownika

Jesteśmy profesjonalną agencją rekrutacyjną i od ponad 15 lat skutecznie wspieramy
firmy z Polski oraz Europy Zachodniej w zakresie pozyskiwania odpowiednich pracowników.

Gdzie chciałbyś pracować?

W Polsce, a może za granicą: w Holandii, Niemczech lub Norwegii? Nasza agencja rekrutacyjna pomoże Ci znaleźć dobrze płatną, bezpieczną i pewną pracę. Pomożemy w załatwieniu formalności, dopilnujemy kwestii zakwaterowania i zorganizowania ubezpieczeń, przypiszemy Ci także koordynatora, który odpowie na każde Twoje pytanie.

Oferty pracy za granicą – od zaraz

Jako agencja pracy poszukujemy kandydatów w branżach budowlanych, produkcyjnych, samochodowych i metalurgicznych. Jeśli chcesz otrzymać ofertę zatrudnienia za granicą od zaraz, powinieneś znać język kraju, którym jesteś zainteresowany (Holandia, Niemcy, Norwegia), a także posiadać doświadczenie oraz uprawnienia zawodowe. Skontaktuj się z nami, a natychmiast damy Ci znać, co możemy Ci zaproponować.

Opiekunka osób starszych

Jeśli jesteś osobą opiekuńczą, odpowiedzialną i cierpliwą, a także znasz język niemiecki i chcesz zacząć od zaraz, zgłoś się do agencji rekrutacyjnej Personal Expert. Pomożemy Ci zdobyć posadę jako opiekunka osób starszych.

Stawiamy na bezpieczeństwo i spokój.
Zapewniamy naszym Opiekunkom opiekę koordynatorów na miejscu i pomoc w razie jakichkolwiek problemów. Gwarantujemy zapoznanie się z zakresem obowiązków jeszcze przed wyjazdem i brak przykrych niespodzianek na miejscu. Zobowiązujemy się do zapewnienia stabilnego zatrudnienia, co ważne, również między wyjazdami.
Pewność jest najważniejszym elementem w konfrontacji z nową sytuacją.

Ci, którzy zdecydowali się na pracę za granicą, są z tej decyzji zadowoleni..
Zdecydowana większość lepiej zarabia i poprawiła swoją sytuację finansową – 91 proc. w branży budowlanej, 98,6 w branży produkcyjnej. Co ciekawe, Polacy mieszkający za granicą wskazują też na wzrost poczucia własnej wartości.

Kraje w których pomagamy znaleźć pracę

Zwiń opis

Norwegia – 20 tysięcy kilometrów linii brzegowej z Fiordami zatokami i mniejszymi lub większymi portami rybackimi i pasażerskimi, druga co do niskości zaludnienia w Europie, idealna ekologicznie i pod względem praktyczności – Norwegia, kraj w którym znajdziecie bardzo wysoki poziom życia, zorze polarne i renifery. Państwo ceniące pracowitość i uczciwość, z w pełni Skandynawskim podejściem do spraw pracy i życia zaprasza Polaków stabilnym i długofalowym zatrudnieniem w sektorach budowlanym i przemysłowym.

Jeżeli wszedłeś na nasza stronę  zapewne myślisz już o wyjeździe do Norwegii? Zapraszam – nie zatrzymuj się, aplikuj, znajdź pracę i wyjeżdżaj. Dlaczego? Jest sto powodów, ale podam tylko 10.

 Wspaniała natura: Świeże powietrze, Fiordy, Ryby, Renifery, Czyste Rzeki i Jeziora, no i Zorza Polarna;
 Świetne zarobki – wyższe niż w Anglii czy w Niemczech;
 Społeczeństwo nastawione na ekologię i zdrowe życie, (żywienie, nacisk na uprawianie sportu);
 Przejrzystość przepisów, prostota funkcjonowania państwa, a także zasiłki socjalne i bezrobotne, pomoc w utrzymaniu rodzin i dzieci;
 Norwegowie doceniają profesjonalizm i umiejętności, czyny nie słowa;
 Prawda że Norwegia jest droga, ale wymusza życie przemyślane, podporządkowane rozsądkowi. Jest to życie dobre, spokojne, obfite i dostatnie…
 Stabilne zatrudnienie na Norweskich Warunkach, dodatki i zasiłki, pomoc w zakwaterowaniu i organizacji życia (pozwolenie na pracę, rejestracja podatkowa,
itd.);

Zwiń opis

Szwecja – Donec vitae orci sed dolor rutrum auctor. Nullam nulla eros, ultricies sit amet, nonummy id, imperdiet feugiat, pede. Quisque id mi. Praesent egestas tristique nibh. Nullam accumsan lorem in dui. Maecenas nec odio et ante tincidunt tempus. Etiam imperdiet imperdiet orci. Nam quam nunc, blandit vel, luctus pulvinar, hendrerit id, lorem. Vivamus elementum semper nisi. Etiam sollicitudin, ipsum eu pulvinar rutrum, tellus ipsum laoreet sapien, quis venenatis ante odio sit amet eros.

Phasellus tempus. Mauris sollicitudin fermentum libero. Phasellus nec sem in justo pellentesque facilisis. Vivamus euismod mauris. Sed fringilla mauris sit amet nibh.

Praesent venenatis metus at tortor pulvinar varius. Pellentesque libero tortor, tincidunt et, tincidunt eget, semper nec, quam.. Praesent turpis. Aenean leo ligula, porttitor eu, consequat vitae, eleifend ac, enim. Vestibulum fringilla pede sit amet augue. Ut tincidunt tincidunt erat. Praesent adipiscing. Aenean imperdiet. Praesent egestas tristique nibh. Praesent venenatis metus at tortor pulvinar varius. Pellentesque libero tortor, tincidunt et, tincidunt eget, semper nec, quam.. Praesent turpis. Aenean leo ligula, porttitor eu, consequat vitae, eleifend ac, enim. Vestibulum fringilla pede sit amet augue. Ut tincidunt tincidunt erat. Praesent adipiscing. Aenean imperdiet. Praesent egestas tristique nibh.

Zwiń opis

Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej to kraj płynący mlekiem i miodem wszystkich kultur i narodowości świata. Anglia, Walia, Szkocja, Kornwalia, Irlandia Płn. – każda z krain jest inna i kusi swoim pięknem, dzięki czemu każdy człowiek znajdzie tutaj miejsce dla siebie. Wskazany otwarty umysł na poszerzanie horyzontów – nie tylko z historii zapisanej w architekturze, muzeach, bibliotekach, uniwersytetach i centrach kultury, ale także w obfitości i szacunku dla odmienności i odrębności, gdzie tradycją jest równość wszystkich kultur wobec Państwa i prawa.

Dlaczego Wielka Brytania?

 zawsze legalna praca – umowa od pierwszego dnia pracy.
 przejrzyste warunki – wiesz kiedy otrzymasz wypłatę, podwyżkę, szkolenie
 państwo przyjazne obywatelom – jeśli należy Ci się zasiłek, czy zwrot podatku, to go otrzymasz
 państwo przyjazne osobom prowadzącym własną działalność, proste i przejrzyste, preferencyjne warunki
 wiele kultur do doświadczenia to wiele przyjaźni, wiele smaków i wiele możliwości
 bezpieczeństwo – monitoring, sprawne służby publiczne,
 ustawowo gwarantowane: zarobki (pensja minimalna dotyczy wszystkich, bez względu na rodzaj umowy), tolerancja kulturowa, poszanowanie godności
 zarabiaj i wydawaj na najlepszych warunkach – świetne jakościowo produkty (kosmetyki, ubrania, auta, telefony) po przystępnych cenach.
 za swoją pensję możesz oczekiwać życia na dobrym poziomie
• tradycja, kultura, zabytki, sport – czekają na odkrycie

Zwiń opis

Niemcy – nasz najbliższy sąsiad.  Niedaleko nam do granicy z Niemcami, a po przekroczeniu – zachodnioeuropejski model życia, wysokie zarobki, piękne zakątki.  Jedna z najsilniejszych gospodarek na świecie może wiele zaoferować tak pod względem pracy, jak i poziomu życia.  Bogata historia i dziedzictwo kulturowe zachęcają do zwiedzania, a podobieństwo kultur sprawi że możemy odnaleźć się i z łatwością zaaklimatyzować.  A jeśli zatęsknimy – szybko przejedziemy do Kraju na spotkanie z bliskimi. Jeżeli wszedłeś na nasza stronę  zapewne myślisz już o wyjeździe do Norwegii? Zapraszam – nie zatrzymuj się, aplikuj, znajdź pracę i wyjeżdżaj. Dlaczego?

Dlaczego Niemcy?

 Posiadając zawód, można świetnie zarobić – 10-15 Euro Netto, a zarabiając  budujemy kapitał na emeryturę.
 Uznanie dla polskich specjalistów – hydraulicy, elektrycy, malarze/tapeciarze szybko i łatwo znajdą pracę.
 Niemiecka umowa i ubezpieczenie (całej rodziny)
 Zapewnione zakwaterowanie na czas kontraktu
 Bliskość granicy Polski – możliwość częstych zjazdów, łatwość pokonania dystansu.
 Stabilna i legalna praca na długi okres. Wymagana tylko swobodna komunikacja w języku niemieckim.

Zwiń opis

Francja – jest członkiem G8 – najbardziej uprzemysłowionych Państw świata, oferuje spore zarobki dla osób wydajnych w pracy.  Francja oferuje duże zróżnicowanie zarówno ekonomiczne – od fabryk Airbusa, przez kosmodrom, po winiarnie i rolnictwo, jak kulturowe i geograficzne – góry, piaski, morza, plaże.  Pracownicy we Francji to tacy którzy znają francuski oraz wydajnie wykorzystują czas pracy.  Potrzebni są najlepsi pracownicy sektora przemysłowego i CNC (choćby branża zbrojeniowa), stolarze w Alpy, spawacze i monterzy dla przemysłu produkcyjnego, choć nie tylko.

Dlaczego Francja?

 Dobre zarobki i warunki mieszkaniowe
 Francuzi bardzo doceniają Polaków za profesjonalizm i fachowość
 Pewne zatrudnienie w miłej atmosferze
 Nasi partnerzy nie wymagają znajomości języka – obecność i wsparcie koordynatora
 Wysokie zarobki  od 11-17 Euro netto
 Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
 Legalna praca na umowie, ciągłość kontraktów, elastyczne zjazdy do Polski

Zwiń opis

W jakich branżach poszukujemy pracowników?

Jakich pracowników rekrutujemy ?

Branża budowlana

cieśle konstrukcji drewnianych,
cieśle szalunkowi,
murarze, tynkarze,
blacharze dachowi, dekarze
elektrycy (np. z DSB),
hydraulicy i monterzy sanitarni,
kamieniarze,
malarze i tapeciarze,
monterzy konstrukcji sandwich (hale),
monterzy rusztowań,
stolarze, spawacze

Pracowników produkcji

technicy utrzymania ruchu,
operatorzy lini produkcyjnej,
programiści CNC,
operatorzy CNC,
operatorzy maszyn,
operatorzy wózków widłowych,
spawacze, tokarze, frezerzy,
wytaczarze,
monterzy konstrukcji stalowych,
magazynierzy,

Pracowników metalurgii

spawacze,
piaskarze,
malarze i metalizerzy,
ślusarze,
monterzy,

Pracowników branży samochodowej

kierowcy C+E,
mechaników samochodowych,
blacharzy i lakierników,
kierowcy maszyn budowlanych,
operatorzy maszyn budowlanych.

Branża budowlana

cieśle konstrukcji drewnianych,
cieśle szalunkowi,
murarze, tynkarze,
blacharze dachowi, dekarze
elektrycy (np. z DSB),
hydraulicy i monterzy sanitarni,
kamieniarze,
malarze i tapeciarze,
monterzy konstrukcji sandwich (hale),
monterzy rusztowań,
stolarze, spawacze

Pracowników produkcji

technicy utrzymania ruchu,
operatorzy lini produkcyjnej,
programiści CNC,
operatorzy CNC,
operatorzy maszyn,
operatorzy wózków widłowych,
spawacze, tokarze, frezerzy,
wytaczarze,
monterzy konstrukcji stalowych,
magazynierzy,

Pracowników metalurgii

spawacze,
piaskarze,
malarze i metalizerzy,
ślusarze,
monterzy,

Pracowników branży samochodowej

kierowcy C+E,
mechaników samochodowych,
blacharzy i lakierników,
kierowcy maszyn budowlanych,
operatorzy maszyn budowlanych.

Branża budowlana

Branża produkcyjna

Branża metalurgiczna

Branża samochodowa